کانال تلگرام خرید اکانت کلش آف کلنز

کانال تلگرام خرید اکانت کلش آف کلنز

در این مطلب یکی از معتبرترین فروشگاه های کلش آف کلنز ایرانی را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

لازم است بدانید که کانال هایی که دارای یک وبسایت پشتیبان نیستند معتبر نمیباشند و تنها به یک کانال نباید اعتماد کنید.

در کنار کانال تلگرام کلش اف کلنز باید یک وبسایت کلش وجود داشته باشد و پشتیبانان سایت در اسرع وقت به سوالات کاربران پاسخ دهند و به نحو عالی پشتیبانی کنند.

کانال تلگرام خرید اکانت کلش آف کلنز
کانال تلگرام خرید اکانت کلش آف کلنز

این کانال و وبسایت معتبر سایت نوین کلش میباشد که اعتبار آن در تمام کشور ثابت شده است و یکی از سایتهایی است که در صفحه اول گوگل قرار دارد.

برای ثبت نام در کانال کلش آف کلنز نوین کلش ابتدا وارد تلگرام شوید و در بالای صفحه جستجو یا آیکون ذره بین را بزنید و آیدی novinclash را جستجو کنید. بعد از پیدا کردن کانال نوین کلش در این کانال عضو شوید و از تمام مزایای وبسایت و کانال کلشی بهره مند شوید.

کلش آف کلنز یا کلش رویال از بازی هایی هستند که امکان کلاهبرداری در خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز وجود دارد بنابراین برای انجام چنین معاملاتی حتما باید با یک وبسایت واسط نظیر نوین کلش در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید

فروشندگان زیادی در این وب سایت آگهی اکانت خود را منتشر میکنند. این آگهی ها بعد از انتشار در سایت در کانال تلگرام خرید کلش اف کلنز منتشر میشوند.

کلش رویال یکی دیگر از بازی هایی است که در کانال تلگرام نوین کلش آگهی میشوند. شما عزیزان میتوانید برای خرید و فروش اکانت های بازی کلش رویال نیز به وبسایت نوین کلش یا کانال نوین کلش مراجعه کنید.

ایدی پشتیبانی تلگرام این مجموعه novinclash_admin@ میباشد و جهت هرگونه سوالات و پیشنهادات خود با این ایدی در تلگرام در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *