پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی

پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی

پاسخ به این سوال خیلی سخت است چون بازی های پابجی موبایل وکالاف دیوتی جز بازی های محبوب جهان در سبک خودشان هستند .

با اینکه سازنده این بازی ها عملکرد خوبی داشته اند ولی در برخی جاها نقاط ضعفی دارند که یکی بردیگری برتری میبابد .

بازی پابچی انقدر محبوب شده است که اکنون اکانت پابجی با لول های مختلف در سایت های مختلف خرید و فروش میشوند

مقایسه گرافیکی پابجی و کالاف دیوتی

در مورد گرافیک مسلما پابجی بهتر از کالاف دیوتی عمل کرده است . در بازی پابجی جزئیات بازی با وضوح بالا نمایش داده میشوند و در بازی کالاف دیوتی جزئیات به وضوح پابجی نمیرسند .

البته در مورد گرافیک کالاف دیوتی نیز خوب عمل کرده است ولی به پای پابجی نمیرسد .

نکته دیگری که برای کاربران حائز اهمیت است روان بودن بازی است . در صورتی که بازی بهینه تر باشد در سیستم عامل یک گوشی معمولی بهتر اجرا خواهد شد . در این مورد نیز پابجی بهتر از کالاف دیوتی است و بازی روان تری را نسبت به کالاف دیوتی شاهد هستیم .

از برتری های کالاف دیوتی بر پابجی داشتن حالت های مختلف و تنوع بازی با حالت های رزمی متفاوت و جذابتری است و در رقابت های بتل رویال کالاف دیوتی عملکرد بهتری نسبت به پابجی دارد .

در مورد خساراتی که به وسایل نقلیه ، نقشه های بازی و سلاح ها وارد میشود عملکرد پابجی منطقی تر از بازی کالاف دیوتی است .

پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی
پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی

از تفاوت های اصلی این دوبازی این است که در بازی پابجی موبایل کاربر میتواند ردپای سایر بازیکنان را ببیند ولی در کالاف دیوتی این ممکن نیست و به جذابیت بازی در کالاف دیوتی افزوده میشود .

برتری دیگر کالاف دیوتی بر پابجی موبایل شرکت در نبردهای هوایی و زمینی حتی با هواپیماهای بدون سرنشین و بمب های خوشه ای است که در پابجی از این ویژگی ها استفاده نشده است .

واحد پولی در پابجی یوسی است و در بازی کالاف دیوتی سی پی cp میباشد و در هردو کاربران میتوانند با خرید آنها بر رقبای خود برتری یافته و آنها را مغلوب کنند .

پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی
پابجی موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی

خارج شدن از بازی یکی از نقاط ضعف های بازی کالاف دیوتی است که پابجی در این ویژگی بهتر از کالاف دیوتی است . در بازی کالاف دیوتی به علت وجود باگ کاربر به صورت خودکار از بازی خارج میشود و این مورد در پابجی مشاهده نشده است .

تجهیزات زیادی بازی کالاف دیوتی آن را برتر از پابجی میکند ولی تفاوتی که در این میان است این است که شما در بازی پابجی حریفان خود را نهایتا با 3 گلوله از پای درآورید ولی در بازی کالاف دیوتی شاید لازم باشد از تمام اسلحه های خود استفاده کنید تا رقیب خود را مغلوب کنید و از دور بازی حذف کنید .

در کل در جهان بازی کالاف دیوتی محبوبیت بیشتری نسبت با پابجی دارد .

شما کاربران عزیز کلش سایت نظرات خود را در مورد این بازی ها با ما به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *