نحوه تقویت دیوارهای بازی clash of clans

بازی در دنیایی با مضمون فانتزی اتفاق می افتد که در آن بازیکن رئیس یک دهکده است. شما باید Mortar خود را در بازی buy coc accounts مکانی قرار دهید که تا حد امکان از دهکده شما دفاع کند، اما برای ایمن نگه داشتن آن باید دسترسی به آن مکان را دشوار کنید. اگر واقعاً فکر کنید، حضور در حضور خانواده و دوستان کیفیتی جبران ناپذیر دارد که از قضا نمی توان آن را در قالب کلمات بیان کرد. همچنین به همین دلیل است که می‌بینید مردم ساختمان‌ها را بیرون از دیوارهای خود قرار می‌دهند، زیرا مسافتی را که سرباز دشمن باید طی کند تا به پایگاه برسد افزایش می‌دهد و آن سربازان را باز می‌گذارد تا با دفاع شما تضعیف شوند. طلا: در معادن به دست می آید و پس از جمع‌آوری و ذخیره‌سازی، به شما امکان می دهد ساختمان ها را بسازید و بهبود دهید، تله ها را دوباره مسلح کنید، زیور آلات بخرید، دیوارهای clash of clans را بهبود بخشید و غیره. آیتم‌های جادویی می‌توانند با ارتقای سربازان، جادوها، ساختمان‌ها، پیشرفت شما را تقویت کنند و به شما در جمع‌آوری منابع بیشتر کمک کنند.

طلا و اکسیر در بازی کلش اف کلنز

رفع اشکالی که باعث شده بود کاردستی رایگان Forge به طور ناخواسته تحت تأثیر امتیاز تقویت کننده Gold Pass Builder قرار گیرد. اطمینان حاصل کنید که حداکثر تعداد کلکسیونرهای طلا و اکسیر مجاز توسط تاون هال خود را ایجاد کرده اید و تا آنجا که ممکن است این کلکسیونرها را مرتب کنید. کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک مبتنی بر منابع است و مانند همه بازی‌های استراتژیک مبتنی بر منابع خوب، برای رسیدن به هر جایی باید به سرعت تا آنجا که ممکن است جمع‌آوری منابع ایجاد کنید. این تضمین می کند که در جایی که کلکسیونرهای شما پر هستند زمان را از دست نمی دهید و می توانید دهکده خود را بسیار سریعتر رشد دهید.

پس از ضرب و شتم، بازی یک سپر برای مدت زمان مشخصی برای کمک به تلاش برای بازیابی پرتاب می کند. به زمان سپر خود توجه کنید و از آن برای تنظیم دهکده خود استفاده کنید تا بتوانید دفعه بعد بهتر دفاع کنید. برای ایجاد یک پایه با شکاف صفر، هر ساختمان را جابجا کنید و به فضای سفیدی که هنگام تنظیم ساختمان ظاهر می شود توجه کنید. اندی موانعی را که مانع از دانلود برنامه‌های اندرویدی مورد علاقه‌تان در رایانه می‌شوند را از بین می‌برد. این مرد سرد سرعت دفاعی دشمن را کاهش می دهد و هنگامی که نابود می شود آنها را محکم می کند! دفاع را هدف قرار می دهد و بسته به فاصله، تا 25 برابر به دیوارها آسیب وارد می کند. چه حریف شما در حال اسپم کردن دهکده شما با جنگجویان باشد و چه تعداد انگشت شماری غول در حال شکستن دیوارهای شما باشند، اگر از آنها درست استفاده کنید، برجک های Mortar بهترین دوست شما هستند.

آیا شما Clash Of Clans بهترین رویکرد هستید؟ چندین نکته به شما امکان پاسخگویی را می دهد

Clash of Clans را در آی دیوایس خود باز کنید و به چرخ دنده تنظیمات در گوشه سمت راست پایین صفحه بروید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلش اف کلنز به سایت رسمی اینجا مراجعه کنید. از طریق فیس بوک وصل شوید و از تیم فنی Andy’s پشتیبانی و اطلاعات در زمان واقعی دریافت کنید. برای بهینه‌سازی تعداد دفعاتی که در قبیله خود بررسی می کنید، به برگه اطلاعات مربوط به تولیدکنندگان منابع خود نگاهی بیندازید. کلش آف کلنز محبوب است زیرا به اندازه کافی ساده برای بازی بچه ها ساخته شده است، با حداقل زمان لازم و در عین حال ثابت که باعث می شود مرتب دهکده خود را چک کنید. چرا کلش اف کلنز بازی کنیم؟ چرا این ورودی شایسته برنده شدن است؟ اگر در حال مبارزه با فردی کم‌تجربه هستید، ناراحتی به این معناست که جام‌های بیشتری را به تناسب از دست می‌دهید، همان‌طور که یک برد انتظار می‌رود. در حالی که هیچ جامی برای از بین بردن یک دهکده Goblin وجود ندارد، اگر در حملات خود هوشمند باشید و فقط 100 جنگجو را در زمین نریزید، راه بدی برای کسب درآمد سریع در بازی نیست.

جملات معروف در کلش اف کلنز 2023

در حالی که روستاهای Goblin هرگز به گونه ای طراحی نمی شوند که بازیکنان انسان دهکده های خود را تنظیم می کنند، به دلیل تفاوت در انواع ساختمان ها و دسترسی به دیوارهای بسیار بیشتر از دسترسی انسان ها، این ماموریت ها راهی مناسب برای یادگیری بهترین راه ها برای بیرون آوردن برجک های دفاعی هستند. . از هر چیزی که فکر می کنید بهترین است استفاده کنید، از جمله دیوارها، تله ها و حتی دیگر برجک های دفاعی. رفع این مشکل آسان است، زیرا شما فقط دیوارها را جابه جا می کنید یا فضای پشت دیوارها را پر می کنید، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که هر شکافی در داخل دهکده شما دریچه ای برای حریف شما ایجاد می کند تا از آن استفاده کند.

آیا می‌دانستید که کلش آف کلنز تنها در گوگل پلی ۵ میلیون رتبه ۵ ستاره کسب کرده است.

به عنوان یک انگیزه، پاک کردن نقشه‌تان باعث می‌شود روستایتان هم جواهرات و هم تجربه کسب کند، بنابراین حتی اگر همه چیزهایی را که برای رشد دهکده‌تان نیاز دارید پاک کرده باشید، آسیبی به چند سنگ و درخت دیگر از سر راهتان نمی‌زند. منتظر چیزی برای ارتقا هستید خوابیدن سازندگان ثابت در حالی که به Forge اختصاص داده شده است یا در حین ارتقاء Builder Hut خودش. حتی اگر مدتی از بازی در دستگاه اندرویدی گذشته باشد، کلش آف کلنز وضعیت فعلی دهکده شما را با توجه به سرورهای خود بارگذاری می کند.

منبع: https://igame-24.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *