مدارک لازم برای مهاجرت به ترکیه

مهاجرت کردن به ترکیه بر ایرانیان ویژه متمرکز شده است. از آنجا که ترکیه در سالهای اخیر یکی از بالاترین سطح جهان در سالهای اخیر است.
 با توجه به شرایط زندگی این کشور ، بسیاری از مهاجران هر سال به ترکیه منتقل می شوند. در میان این ویژگی ها ، باید ذکر کنیم: گسترش اسلام در بین مردمان ترکیه و شهروندان ایرانی شبیه به ایرانیان است.

به طور کلی ، می توان نتیجه گرفت که شرایط دریافت باقیمانده در ترکیه به سادگی سایر کشورها است.
 با توجه به شباهت های فرهنگی و تاریخی ، این کشور برای مهاجران ایرانی بسیار خوشحال است.
ترکیه همچنین شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران تعیین کرده است ، که باعث شده است که تعداد زیادی از سرمایه گذاران ایرانی در مورد مهاجرت به ترکیه به طور جدی منجر شود.

مهاجرت به عنوان یک گردشگر
ترکیه یکی از کشورهای موفق در جذب گردشگران است و روند رو به رشد دارد. ویول های زیبا ، سواحل دریای سیاه و سفرهای دریایی منحصر به فرد ، سفرهای دریایی منحصر به فرد ، در دسترس بودن انواع مختلف پرندگان ، حیوانات و گونه ها ، اماکن هیدرولیایی این کشور تنها بخشی از سرزمین توریستی این کشور است. این نوع تشکیل حداکثر 90 روز (سه ماه) معتبر است.
ایرانی ها به مدت 3 ماه قادر به مسافرت بدون ویزا خواهند بود. البته ، در سه ماه این کار نمی تواند کار کند ، نمی تواند کار کند ، نتواند بخواند یا درگیر تجارت شود.

راه دیگر برای ترکیه سرمایه گذاری دیگر ، ثبت نام شرکت و اشتغال شهروندان ترکیه است. اگر می توانید یک تجارت در ترکیه افتتاح کنید و 5 شهروندی ترکیه را استخدام کنید ، می توانید در این کشور زندگی دائمی داشته باشید.بنابراین می توانید یک تجارت خوب در کشور ایجاد کنید و بیمه کارمند و مالیات های مربوط به آن را بپردازید تا اقامت ترکیه را دریافت کنید.
به عنوان مثال، اگر نقطه شروع خوبی دارید، می توانید با درخواست به ترکیه اقامت موقت و دائم ترکیه را دریافت کنید. این روش به ویژه برای فعالان اقتصادی و شرکت های عرضه کننده محصولات ایرانی به کشورهای اروپایی و حتی ترکیه مناسب است. به این ترتیب پس از 5 سال کار و تجارت می توانند حق اقامت دائم ترکیه را بگیرند.

مهاجر برای کار در ترکیه
هر خارجی که قصد کار در ترکیه را دارد باید مجوز کار معتبر دریافت کند. این مجوزها توسط وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه صادر می شود.
 اکثر اتباع خارجی باید همزمان با ویزا برای مجوز کار اقدام کنند و در هنگام ارائه مدارک لازم برای ویزا به کنسولگری یا سفارت ترکیه در کشور مربوطه، کارفرما باید مدارک لازم برای مجوز کار را نیز ارائه دهد. وزارت کار و حمایت اجتماعی ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
دانشجویانی که بیش از 90 روز در ترکیه بوده اند باید برای اجازه اقامت اقدام کنند. انواع اجازه اقامت:
اجازه اقامت تحصیلی
اجازه اقامت کوتاه مدت
اجازه اقامت طولانی مدت
مجوز زندگی خانوادگی
مجوز اقامت بشردوستانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *