زمان انتشار فصل 6 کالاف دیوتی موبایل

زمان انتشار فصل 6 کالاف دیوتی موبایل

COD Mobile در فضای بازی های موبایل پیشرفت کرده است و به زودی فصل ششم اکشن پر آدرنالین خود را معرفی خواهد کرد. در حالی که Activision هنوز تاریخ انتشار رسمی فصل 6 COD Mobile را منتشر نکرده است، یک شمارش معکوس در بازی وجود دارد که به نظر می رسد به آن اشاره دارد. طبق شمارش معکوس، فصل 6 در تاریخ 1 ژوئیه 2022 آغاز می شود

پس از پچ Tropical Vision در فصل 5، نشت‌هایی منتشر شده است که به نظر می‌رسد جزئیات بیشتری را در مورد آنچه FPS محبوب موبایل در ماه جولای به ارمغان خواهد آورد، فاش می‌کند. در زیر، پخش‌کننده‌های COD Mobile می‌توانند جزئیاتی را در مورد آنچه که ممکن است برای نسخه فصلی آینده در انبار باشد، بیابند.

زمان انتشار فصل 6 کالاف دیوتی موبایل
زمان انتشار فصل 6 کالاف دیوتی موبایل

COD Mobile: چه پیاده سازی هایی تاکنون فاش شده است؟

در حالی که افشای اطلاعات مربوط به فصل 6 COD Mobile تایید نشده است و ممکن است هنوز قبل از انتشار تغییر کند، تصاویر و دارایی های ویدیویی بینش قابل توجهی را ارائه کرده اند. علاوه بر این، توسعه دهندگان در گروه استودیو TiMi به بیش از چند ویژگی خاص خود اشاره کرده اند.

یکی از قابل توجه ترین موارد این بود که “نقشه قدیمی از عنوان COD بالای 10 سال” باعث شد تا بازیکنان حدس بزنند که این نقشه چیست. طبق اطلاعات فاش شده، بازیکنان احتمالاً ناامید نخواهند شد، به خصوص با انتشار Call of Duty: Modern Warfare II در چند ماه آینده.

به نظر می‌رسد همه نشانه‌های نقشه جدید فصل 6 نقشه کلاسیک فاولا را از Call of Duty: Modern Warfare 2 نشان می‌دهند. این نقشه فشرده بازیکنان را در خیابان‌های یک فاولای برزیل قرار می‌دهد، با چندین مکان سرپوشیده و چند مکان نزدیک. خیابان های پیچ در پیچ با گوشه های تنگ. فاولا اخیراً در Call of Duty: Ghosts نیز ظاهر شد، اما مدت زیادی از ظهور مجدد نقشه کلاسیک می‌گذرد. با انتشار Modern Warfare II در سال 2022، به نظر می رسد Favela برای بازگشت به COD Mobile مناسب است. با بررسی سرورهای آزمایشی اکتیویژن برای بازی، گیمرها همچنین توانسته اند نگاهی به برخی از سلاح های جدید در حال توسعه بیاندازند. یکی از موارد قابل توجه، تفنگ تهاجمی Oden بود که در آپدیت فصل پنجم Tropical Vision اضافه شد. با این حال، دو سلاح اضافی (KSP45 SMG و LCAR9 Pistol) هنوز در ساخت عمومی بازی ظاهر نشده اند.

مطابق با فصل های قبلی، یک Battle Pass جدید نیز منتشر خواهد شد. در میان جوایز 50 طبقه ای که این پاس ارائه می کند، بازیکنان می توانند از بازگشت شخصیت مورد علاقه طرفداران لذت ببرند.

گوست ظاهراً در این Battle Pass پس از حضورهای قبلی در این بازی موبایلی بازمی گردد، که با وسایل سنتی Old West تزئین شده است تا با نقشه راه محتوای غربی “روزی روزگاری در زنگ” مطابقت داشته باشد.

عنوان این فصل همچنین به شدت به بازگشت نقشه محبوب دیگری از Modern Warfare 2، Rust اشاره کرده است. گفته می‌شود که اکتیویژن حالت‌های بازی جدیدی از جمله Capture the Flag و Kill Confirmed مبتنی بر مجموعه کلاسیک را نیز منتشر خواهد کرد.

مسلماً، همه اینها هنوز حدس و گمان است، اما به نظر می رسد نشت هایی که انجمن COD Mobile تاکنون به دست آورده است، این پیش بینی ها را تأیید می کند. تا اول جولای، بازیکنان باید منتظر بمانند و ببینند چه تعداد از این پیاده‌سازی‌ها به انتشار رسمی بازی برای فصل ششم راه پیدا می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *